Dobrý den,
vítejte na stránkách, které jsem se rozhodl věnovat tomuto skvělému modelu. Českých stránek, které by se RC auto-modelářství věnovaly, je jako šafránu a konkrétně o Savage25 nebrnknete vůbec. Takze snad můj pokus nikoho neurazí.


NEPŘEHLÉDNĚTE !!!

Vývoj tohoto webu byl ukončen. Ještě nevím jestli úplně, nebo dočasně. Všechny články a galerie zde zůstanou, ale další se již nebudou objevovat. Důvodem není snad nějaké zanevření na modely, ale ten fakt, že jsme se (kdo najdete pod odkazem Kontakt) vrhli na nový projekt, který se RC auty zabývá všeobecně a který především chceme dotáhnout přece jen o kus dál, než kam je možné se dostat zde.

Takže vás samozřejmě rádi uvítame na RCAUTA.net a doufáme, že vám budeme mít v budoucnosti dál co nabídnout.

A ještě upozornění. Registrujte se! Web je mladý a máte možnost chytit nickname jaké chcete!

4. 1. NEW! Jak Andre3w slíbil, tak splnil a v sekci ČLÁNKY si můžete přečíst pokračování jeho zkušeností se Savage SS - tentokrát se zaměřil na tunigové díly

29. 12. Máme tady nový článek. Jak se staví Savage SS. Najdete jej v článcích, nebo rovnou TADY

28. 12. Jedno velmi zajímavé video zachytil obětavě PeBe. Najdete ho zde a můžete hádat co je to za závodní dráhu.

Poznamka od Ondry: Mozna by mel neco takoveho vymyslet a natocit Marauder :-))


24. 11. Takže se nejprve koukněte na předchozí příspěvek a pak se vyjádřete. Můžete mě mailem, nebo přes ICQ a samozřejmě do diskuzního fóra. Co si myslíte o takových klrátkých novinkách ze světa RC (především) off-road, které by se tady objevovali podle množství, ale určitě několikrát týdně čerstvé? A jste schopni a hlavně ochotní někdo také přiložit ruku k dílku? To už určitě bude slabší co? :(

24. 11. Velice zajímavou alternativou velkého monstera pro interiérové ježdění se jeví Xray M18T samozřejmě od Team Xray Navíc lze předpokládat prvotřídní kvalitu, jako u všech Xray výrobků, relativně příznivou cenu a především to vypadá, že ani venkovní ježdění v terénu by se M18T nemusela zaleknout.

24. 11. V sekci ČLÁNKŮ máme malou reportáž o kompletní rozborce a sborce Savi

30. 10. Tak jsem vyrazil poprvé na oficiální závody. Off-Road na asfaltu. Dočtete se v ČLÁNCÍCH
A prosím nepřehlédněte novou anketu!

30. 10. Takže video jste si užívali více než měsíc :-) a je čas na novinky. Ta první zajímavost je přímo z dílen HPI Pro Savage bude velmi brzo možné koupit převodovku s třemi převodovými stupni Přidává 10% kroutivého momentu a stejnou měrou se zvedá nejvyšší rychlost.

26. 9. A SKORO BY SI TO ZASLOUŽILO NĚJAKÝ MEGA NÁZEV. VIDEO, KTERÉ VÁM GARANTUJI NIKDE JINDE NENAJDETE!!! V CELÉM INTERNETU!!!
VIDEO není moje, ale kamaráda Petra a točil jej jeho brácha. Vězte, že nadstandardní titulek nelhal a stažení cca 18MB rozhodně nelitujte.

19. 9. Takže tady máme po více než týdnu další změnu. Přibyla jedna GALERIE a je v trošku novém stylu, takže ocením, když se k jejímu provedení vyjádříte v anketě pod menu.

11. 9. Sekce ČLÁNKY se nám rozrůstá! A to dokonce o příspěvek doslova tuningový, aneb expediční speciál v akci...

4. 9. S přispěním kamaráda Andrewa můžete od dnešního dne nalézt takové malé diskuzní fórum. Doufám, že se ozvete v hojném počtu!

26.8. Máme tady aktualizaci. Nové fotografie v sekci GALERIE a přidaný první článek. Zatím jej naleznete jako jediný příspěvek pod honosným odkazem ČLÁNKY rozhodně jej však nepřehlédněte! Pojednává o velmi významném přírůstku!
A nějak jsem se do toho dal a ještě dnes zprovoznil sekci ODKAZY, takže můžete vyrazit.

9.7. Takže aktuálně je hotova první verze stránek. Připravuji sekci "Odkazy" a nějaké další články. A stále čekám na vaše připomínky a názory!

28.6.Zatím navštivte funkční odkazy, které vidíte vlevo. Doufám, že pro vás budou znamenat alespoň nějaký přínos.